АЗС AMIC ENERGY та благодійний фонд Dignitas передали ЗСУ усі 100 дронів DJI MAVIC 3, закуплені у рамках ініціативи «MAVIC від AMIC». Про це йдеться у повідомленні пресслужби AMIC.

«Загалом, завдяки надзвичайній підтримці клієнтів, мережа АЗС спрямувала майже 8 млн гривень на придбання 100 дронів DJI MAVIC 3 для Збройних Сил України», — йдеться у повідомленні.

Мережа АЗС AMIC ENERGY разом з фондом поступово передавали дрони військовим, у міру їх надходження в Україну. Перша партія у 25 мавіків була передана до 15 листопада минулого року, наступна у 50 — на початку поточного року та станом на зараз усі 100 дронів вже доукомплектували більше 80 військових підрозділів Сил Безпеки й Оборони.

«Ми вдячні нашим клієнтам і партнерам за їхню підтримку в цій благодійній ініціативі», — зазначив генеральний директор AMIC UKRAINE Аудрис Стропус.
Нагадаємо, що ініціатива «MAVIC від AMIC» стартувала минулого року, де за кожен чек від заправки бензином або дизельним пальним на АЗС мережі AMIC ENERGY 5 гривень спрямовується на закупівлю дронів DJI MAVIC 3. Компанія AMIC ENERGY обіцяє продовжувати свою підтримку України в усіх напрямках і натякає на продовження благодійної ініціативи «MAVIC від AMIC».

AMIC ENERGY — австрійська компанія, що є власником мережі з 470 автозаправних станцій в Австрії, Латвії, Литві, Польщі та Україні. В AMIC нагадали, що з моменту повномасштабного вторгнення компанія постійно надає допомогу підрозділам Збройних Сил України, військовим адміністраціям, територіальним громадам різних областей, благодійним організаціям. Зокрема, вже направлено: понад 350 тис.літрів пального, більше 65 одиниць спеціальних військових пристроїв та апаратний комплекс придушення каналів управління БПЛА ANTIDRON KVSG 6+, військовий одяг та бронежилети, майже 200 туристичних обігрівачів, автомобілі, універсальні мобільні батареї Hama Supreme тощо.