Marathon Petroleum Corp заявила, що очікує високих показників рентабельності протягом 2023 року, оскільки попит на пальне зростає, передає Reuters з плсиланням на фінансову звітність компанії.

Маржа сектора переробки нафти та маркетингу Marathon Petroleum протягом січня-березня зросла на 70,8% порівняно з І кв. 2022 року, до $26,15 за барель.

Компанія також повідомила, що її НПЗ у І кварталі 2023 року були завантажені на 89%, що нижче минулорічного показника, який становив 91%, через планові ремонтні роботи на підприємствах на узбережжі Мексиканської затоки.

Обсяги переробки нафти на НПЗ Marathon в січні-березні становили в середньому 2,8 млн барелів на добу, майже не змінившись порівняно з минулим роком. У поточному кварталі компанія планує збільшити цей показник до 2,86 млн барелів на добу.

Згідно з даними Refinitiv, компанія повідомила про прибуток на акцію в розмірі $6,09 у порівнянні з середньою оцінкою аналітиків у $5,74. Marathon знову розширила свою програму викупу акцій, виділивши на це загалом приблизно $9 млрд.