31 березня, 2023, 14:30

Грецька DEPA Commercial 29 березня урочисто запустила автомобільне транспортування зрідженого природного газу LNG (ЗПГ) у райони, які не підключені до газопровідної мережі, за допомогою спеціально налаштованих вантажівок. Про це на своїй сторінці у FaceBook повідомив український виробник напівпричепів Logintech LLC. 

Перший ЗПГ-трейлер компанії з максимальною вантажопідйомністю 21 тонна ЗПГ був поставлений компанією INDOX, яка є партнером Logintech, зазначено в дописі. 

Більш того, INDOX поставила низку станцій регазифікації ЗПГ з ємностями для зберігання власного виробництва, додали в Logintech. Компанія також поовідомила, що дуже скоро подібна техніка з’явиться в Україні.

ТОВ «ЛОГІНТЕХ» було засновано у 2007 році як одна з компаній, що входять до складу міжнародної промислово-інвестиційної групи, створеної у 1994 році. Спочатку компанія займалася поставками та обслуговуванням технологічного обладнання та рішень для автозаправних станцій та нафтобаз, а згодом розширила сферу діяльності. Наразі компанія є також офіційним дистриб'ютором американської, європейської, турецької та китайської дорожньої та спеціальної автомобільної техніки, зазначається на сайті Logintech.