5 липня, 2024, 16:50

Латвійська мережа Virši відкрила новий АЗК в Саласпілсі неподалік від Риги. Про це повідомила пресслужба компанії. 

«Двері станції будуть відкриті для покупців цілодобово, забезпечуючи широкий асортимент магазинів, комфортну закриту та відкриту зону відпочинку, а також можливість зарядки електромобілів одночасно для трьох електромобілів», — йдеться у повідомленні. 

В будівництво АЗК компанія інвестувала €1,9 млн. На даху станції будуть встановлені сонячні панелі, які вироблятимуть електроенергію для власного споживання станцією. На станції облаштовано автостоянку, на якій розмістяться до 14 легкових і чотирьох вантажних автомобілів. 

 «Ми продовжуємо стрімкий розвиток компанії, відкриваючи цього року четверту торгову точку. Розташування станції в Саласпілсі є стратегічно важливим для компанії, оскільки воно об’єднує транспортні потоки, що рухаються в напрямку Риги», — наголошує Яніс Віба, голова правління Virši. За його словами, зараз компанія будує нові станції ще в 5 місцях у Латвії, а також планує в липні відкрити свою першу АЗС в Литві. 

На новій АЗС можна придбати бензин марок 95 і 98, дизель та Adblue на розлив.

Загальна потужність зарядної станції для електрокарів становить 360 кВт, але для одного автомобіля доступно до 160 кВт, уточнили в компанії. 

Наразі мережа Virši налічує 79 АЗС. До кінця 2026 року компанія прагне розширити її до щонайменше 90 АЗК.