АЗС мереж супермаркетів Великобританії будуть закриті в понеділок протягом більшої частини дня через похорон королеви, повідомляє Forecourt Trader. Йдеться про найбільших ритейлерів країни - Tesco, Sainsbury’s, Asda та Morrisons. Однак 17 години вечора деякі АЗС цих мереж поновлять роботу.

В Morrisons заявили, що всі супермаркети будуть закриті в понеділок на «знак поваги, щоб колеги могли віддати належне Її Величності», але АЗС відкриються о 17:00. Втім, АЗС можуть працювати не за таким самим графіком, як магазини, тому водіїв закликають перевіряти інформації щодо конкретної заправки на веб-сайті компанії.

Tesco повідомила, що її великі магазини будуть закриті в понеділок, а крамниці Tesco Express працюватимуть з 17:00 до 22:00. Asda повідомила, що всі її магазини та АЗС будуть закриті до 17:00.

Sainsbury’s повідомила, що її АЗС та мінімаркети будуть відкриті з 17:00 до 22:00 у понеділок, щоб клієнти могли купити речі першої необхідності. «Ми дякуємо нашим клієнтам за розуміння», - йдеться в заяві супермаркету.

Король Чарльз III оголосив понеділок вихідним днем, оскільки у Вестмінстерському абатстві відбувається похорон Єлизавети ІІ, але роботодавці самі вирішують, чи надавати співробітникам вихідний день, щоб відзначити національний день жалоби.

Shell повідомила, що закриє свої автозаправні станції з 10:30 до 13:00. У компанії заявили, що вирішили зупинити роботу на час похоронної служби, щоб «дозволити персоналу та клієнтам віддати шану (королеві - НР)».