17 березня, 2023, 09:50

Арештовані підприємства «Глуско», корпоративні права яких передано в управління «Нафтогаз Ойл Трейдинг», в 2022 році сплатили понад 109 млн грн до державного бюджету України у вигляді податків і зборів, повідомило Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) на своєму сайті.

В травні 2022 року уряд за пропозицією АРМА погодив передачу в управління ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» низки арештованих активів автозаправного бізнесу в Україні.

Йдеться про 230 АЗС та об’єктів нерухомості, які належать 31 юридичній особі, зокрема «Глуско» та дочірнім компаніям. В управління також передано корпоративні права усіх зазначених юросіб. У червні минулого року між АРМА та управителем було укладено договори управління. Наразі управитель успішно відновлює роботу АЗС в різних регіонах України під новим брендом U.Go.

Компанією встановлено контроль за діяльністю підприємств, корпоративні права яких передано їй в управління. Здійснюються заходи зі збереження майна (об’єктів нерухомості, земельних ділянок, рухомого майна), забезпечується постачання нафтопродуктів  та супутніх товарів для  мережі АЗС.

“З моменту укладання договорів управління компанією-управителем витрачено більше 12 мільйонів гривень на здійснення управлінських заходів. Загалом для обслуговування арештованих активів залучено 873 особи на території різних регіонів України”, – йдеться в повідомленні. 

За час управління ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» стабільно забезпечує логістику АЗС, фінансування  витрат на ребрендинг автозаправних станцій, правовий супровід процесу переоформлення дозвільної документації на експлуатацію об'єктів підвищеної небезпеки, забезпечує контроль повноти і своєчасності сплати підприємствами податків та інших платежів до бюджетів усіх рівнів, зазначають в АРМА.