Оператор мобільного зв'язку "Київстар" 15 травня звільнив з посади члена наглядової ради Андрія Коболєва і призначив замість нього Йоханнеса Брекенхоффа. Про це йдеться в повідомленні компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

“15.05.2023 року були припинені повноваження відкликаного члена Наглядової Ради ПрАТ "Київстар" - п. Коболєва Андрія Володимировича”, – зазначається в повідомленні “Київстару”.

З повідомлення випливає, що екскерівник "Нафтогазу" перебував на посаді менше місяця: з 28 квітня 2023 року до 15 травня 2023 року.

Сьогодні після обіду «Київстар» надіслав офіційний коментар з приводу звільнення Коболєва, пояснивши, що він пішов за власним бажанням після трьох років роботи. "На річних загальних зборах акціонерів ПрАТ «Київстар» було переобрано склад Наглядової ради товариства. На жаль, Андрій Коболєв прийняв рішення вийти зі складу Наглядової ради ПрАТ «Київстар». Компанія високо оцінює плідну співпрацю з Андрієм протягом більш ніж трьох років і вдячна йому за вагомий внесок у розвиток бізнесу, а також повідомляє, що з 15.05.2023 року Йоханнес Брекенхофф набуває повноважень  як новообраний член Наглядової ради ПрАТ «Київстар»", - йдеться в коментарі компанії.