24 травня, 2023, 13:05

Мережа KLO відновила роботу АЗК у Стоянці Київської області, яка постраждала внаслідок російської агресії. Про це НР повідомили в пресслужбі компанії. 

“KLO в Стоянці був, є і буде”, – йдеться в дописі компанії у FaceBook. – Ще рік тому тут були тільки завали, залишені окупантами. І вже сьогодні ми знову заправляємо твою автівку найкращим пальним, а тебе – запашною кавою”. 

Як зазначили в пресслужбі KLO, у перші дні повномасштабної війни російськими снарядами АЗК у Стоянці було фактично знищено. “Комплекс на виїзді з Києва працював до останньої можливості, заправляючи містян, що рятували сім’ї, дітей та домашніх улюбленців від ворожого наступу та обстрілів, яких зазнала столиця. Крім свідчення безглуздої війни, розв'язаної росією, від АЗК не залишилося нічого. На щастя, ніхто зі співробітників не постраждав”, – додали в пресслужбі компанії.

В KLO розповіли, що поки компанія будує новий великий АЗК, працює тимчасове приміщення з усіма необхідними сервісами: на станції можна купити пальне, каву, їжу, продукти для догляду за авто тощо. Також є можливість зняти готівку.

«Для нас це принципова позиція: зробити комплекс на Стоянці взірцем того, що знищити можна все, окрім майбутнього, яке ми щодня творимо власноруч. Це більше за прагнення бізнесу розвиватися та розширювати мережу. Відновлення комплексу - важливий доказ, що все знищене українці відбудують, і буде навіть краще, ніж було раніше», - сказав співвласник бренду KLO В‘ячеслав Сташенко.