Мережа АЗС KLO подвоїть усі зібрані 25 та 26 травня кошти в рамках благодійної ініціативи «Пальне люті». Про це Нафторинку повідомили у пресслужбі компанії.

«До Дня Києва KLO передасть удвічі більше коштів на допомогу ЗСУ. У святковий вікенд 2 грн з кожного літра пального Ventus 95 та Ventus дизель буде спрямовано на покупку дронів для ССО», — йдеться у повідомленні.

Ініціатива Пальне люті стартувала у вересні 2023 року. За правилами проєкту, 1 грн з кожного літра Ventus йде на благодійну мету. Загалом протягом дії благодійної ініціативи зібрано вже понад 12 млн грн. До Дня Києва KLO вирішили подвоїти всі зібрані за святковий вікенд кошти.

«АЗК KLO знаходяться переважно в Києві та Київській області, тому День Києва – зазвичай для KLO особлива дата. Вважаємо, що зараз найкраще привітання — це збільшувати донати та допомогу ЗСУ», — сказали у прес-службі KLO.

Також у подарунок киянам KLO удвічі збільшить знижки на пальне та покупки в маркеті. У ці дні гості KLO отримають подвійний кешбек бонусами – 3 грн/л за заправку бензином та дизелем, 2 грн/л за заправку газом, а також 4% за товари з магазину на АЗК. Необхідна умова – бути зареєстрованим у застосунку KLO. Акція не поширюється на індивідуальні пропозиції та спецумови.