За три тижні клієнти WOG зібрали 1,73 млн грн на закупівлю пожежного авто для ГУ ДСНС м. Херсон, повідомила компанія НР. Збір був оголошений мережею АЗК WOG спільно з Благодійним проєктом «Українські Вогнеборці» в межах проєкту «Добробонуси».

На початку січня в мережі АЗК WOG стартував проєкт «Добробонуси». Долучитися до нього міг кожен клієнт. Для цього з бонусів, що накопичилися на його бонусному рахунку PRIDE, варто було на власний розсуд спрямувати будь-яку їх кількість на добру справу. Всі зібрані бонуси будуть переведені WOG у гривні та перераховані на рахунок Благодійного проєкту «Українські Вогнеборці» для закупівлі пожежного авто.

Клієнти робили пожертви бонусами, розмір яких становив від кількох гривень до 2,227 тис. грн, розповіли в компанії.

«Ми щиро раді, що WOG разом із клієнтами за такий короткий строк зібрали потрібну суму. Наші спеціалісти підібрали кілька пожежних авто й найближчим часом виїдуть, щоб провести їх аудит і визначити, яку машину купуватимемо. Після доукомплектації відповідно до запитів херсонських вогнеборців передамо їм авто. Як і зазвичай, обов’язково відзвітуємо за кожну витрачену копійку», - наголосив Андрій Твердовський, керівник Благодійного проєкту «Українські Вогнеборці.

Влітку за цією ж механікою спільно із Благодійним фондом Сергія Притули було зібрано 2,5 млн грн, які спрямували на закупівлю трьох спеціалізованих евакуаційних машин для підрозділів ЗСУ.

«Ми вдячні кожному клієнту, який долучився до проєкту та передав накопичені бонуси на добру справу. Найближчим часом WOG у свій спосіб віддячить усім небайдужим українцям, які підтримали нашу ініціативу й рятувальників, запустивши новий проєкт, що має на меті допомогти ЗСУ. Цього разу вже буде донатити WOG із власного прибутку», - додав директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.