Кількість нафтових і газових бурових у США збільшилася на одну за тиждень, що закінчився 15 березня, до 839, хоча в Пермському басейні – найбільшому в країні – зафіксовано зниження на 7 установок, показав аналіз S&P Global Commodity Insight.

Деякі аналітики побоюються, що несподіване падіння цін на нафту в США нижче $70 за барель в останні дні змусить деяких виробників скоротити свій парк бурових установок, хоча говорити про це поки зарано. До того ж, ціни на природний газ також впали, знизившись нещодавно нижче рівня $3 за млн BTU (британських теплових одиниць) га тлі більш теплої весни.

Що стосується буріння нафти, то кількість установок минулого тижня скоротилася на шість, до 638 од. Водночас число бурових, що націлені на видобуток природного газу, зросло на сім, до 201 од.

Загальне число бурових у Пермському басейні знизилося до 355 минулого тижня, але на більшості із восьми найбільших сланцевих родовищ країни воно збільшилося одну-дві одиниці. 

Згідно з інформацією Baker Hughes, за тиждень, що закінчився 17 березня, кількість бурових в США зросла на 5 од, до 737 од.