Київська «Спец-Ком-Сервіс», відома як Polycar, виготовила та передала підрозділам ДСНС України велику партію автопаливозаправників, повідомила компанія на своєму сайті. 

“Це більш ніж десять машин, виконаних на шасі Ford Trucks 1833 колісної формули 4×2. Вони мають забезпечувати паливом роботу аварійно-рятувальної техніки в місцях, віддалених від стаціонарних АЗС”, - зазначається в повідомленні Polycar.

Кожен із нових автомобілів оснащений двосекційною сталевою цистерною на 10 тис. л. Комплектація включає цілий набір опцій для даного виду техніки: клапани на заливній горловині, насос, фільтри, заправний пістолет, протипожежні засоби, маркувальні таблички та проблисковий маячок.

“Подібні автомобілі не просто вирішують логістичні завдання, але є практично мобільними АЗС, які можуть забезпечувати техніку паливом без прив’язки до мереж заправних комплексів”, - кажуть в компанії.

Компанія «Спец-Ком-Сервіс» вже понад 10 років працює під брендом «POLYCAR» та виготовляє різноманітні варіанти спеціальної техніки для різних сфер бізнесу.