Китайський кросовер класу люкс Lynk & Co 01 PHEV у вересні став хітом продажів в сегменті електрокарів у Нідерландах другий місяць поспіль, повідомляє Clean Technica.

Lynk & Co - це спільне китайсько-шведське підприємство, яке належить автоконцерну Geely. Модель Lynk & Co 01 PHEV була створена у співпраці зі шведською Volvo, яка теж належить Geely. 

Минулого місяця в Нідерландах було зареєстровано 801 автівку марки Lynk & Co 01 PHEV, що поставило китайський люксовий електрокар на друге місце за продажами серед усіх автівок на ринку, зокрема й бензинових. 

Цікаво також, що Lynk & Co 01 PHEV є єдиною гібридною моделлю у топ-10 електромобілів вересня. Всі інші автівки в рейтингу - чисті акумуляторні електрокари (BEV). На Lynk & Co 01 PHEV припадало 27% усіх продажів PHEV у Нідерландах у вересні. 

Китайський електрокар знову обійшов за кількістю реєстрацій Tesla Model Y, яка посіла друге місце завдяки 559 продажів. Практичний електрокар Skoda Enyaq увійшов до трійки найпопулярніших з 482 реєстраціями. 

Загалом голландський ринок електрокарів, що заряджаються від мережі (PEV), продовжує зростати, хоча й невеликими темпами: у вересні продажі зросли на 13% порівняно з аналогічним місяцем 2021 року. Це сталося в основному завдяки зростанню попитів на BEV, на які припадало 23% усіх продажів нових автомобілів. Реєстрації на чистих електрокарів у вересні зросли на 15% порівняно з вереснем минулого року. 

Продажі гібридних електромобілів (PHEV) зросли на 10%, до майже 3 тис. од., що становило 12% реєстрацій нових легковиків у Нідерландах у вересні.