7 лютого, 2023, 15:45

Керівників комунальних підприємств Чернігівської міської ради судитимуть за завдання державі збитків на понад 2,8 млн грн при закупівлі палива, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Дніпровською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальні акти відносно керівника та головного інженера одного із комунальних підприємств Чернігівської міської ради за фактами зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України), йдеться в повідомленні. 

Розслідуванням встановлено, що у березні 2021 року між комунальним підприємством та приватним підприємством був укладений договір на закупівлю палива вартістю 18,5 млн грн. У подальшому керівник комунального підприємства уклав до основного договору 6 додаткових угод. Це призвело до завищення вартості палива на майже 2,5 млн грн. Головний інженер, виконуючи обов’язки керівника комунального підприємства, уклав ще одну додаткову угоду до основного договору, що призвело до завищення ціни на паливо ще на 300 тис грн. Таким чином посадовці завдали державі збитків на понад 2,8 млн грн.