Два роки тому казахстанська держкомпанія «КазМунайГаз» продала свою мережу АЗС приватному інфестору, після чого було запущено програму реновації мережі, а назву було змінено на Qazaq Oil. З тих пір було ребрендовано понад 210 заправок, повідомляється на сайті Qazaq Oil.  

На модернізацію мережі компанія вже направила понад 39 млрд тенге і для завершення ребрендингу всіх своїх заправок процесу планує виділити додатково 25 млрд тенге. Роботи з модернізації не зупинялися навіть у період пандемії. Як результат, обсяг продажів нафтопродуктів за два роки зріс більш ніж на 50%, а супутніх товарів – у 10 разів.  

Якщо два роки тому реалізація пального АЗС компанії становила в середньому 10,5 тис. л/добу, а продажі супутніх товарів – 35 тис. тенге з одного магазину, то сьогодні ці показники збільшились до 17 тис. л/добу та 300 тис. тенге відповідно.

Загалом компанія володіє 381 АЗС по всьому Казахстану, 12 нафтобазами та 250 бензовозами. Ребрендинг всіх АЗС мережі компанія має намір завершити до кінця 2023 року.