15 травня, 2024, 14:00

Фонд національного добробуту Казахстану «Самрук-Казина», який є власником «КазМунайГазу» (КМГ), звільнив Магзума Мірзагалієва з посади голови правління  нафтогазової компанії та тимчасово призначив на його місце Асхата Хасенова. Про це йдеться у повідомленнях, опублікованих на сторінках «Самрук-Казина» та КМГ. 

«Голова Правління АТ «Самрук-Казина» Нурлан Жакупов представив колективу АТ НК «КазМунайГаз» Асхата Хасенова, на якого покладено виконання обов'язків Голови Правління АТ НК «КазМунайГаз» до дати проведення позачергових загальних зборів акціонерів АТ НК «КазМунайГаз», — зазначається у повідомленні.

Глава фонду Нурлан Жакупов подякував Мірзагалієву за його роботу на посаді керівника КМГ, яку він обіймав із квітня 2022 року.

Згідно з офіційною інформацією, Асхат Хасенов закінчив Казахський національний технічний університет імені Каниша Сатпаєва за спеціальністю «Буріння нафтових і газових свердловин», Університет Міжнародного Бізнесу за спеціальністю «Менеджмент». У 2006-2010 роках працював в АТ «Головне диспетчерське управління нафтової і газової промисловості», де обіймав посади від провідного фахівця Управління технічного регулювання до управлінської посади віцепрезидента. З січня 2022 по травень 2024 року Хасенов обіймав посаду віце-міністра енергетики Казахстану.