Казахстанська залізниця з 8 травня припиняє перевезення нафтопродуктів у бік чорноморського порту Тамань на прохання “РЖД”. Про це йдеться у повідомленні казахстанського перевізника «КТЖ — Грузовые перевозки». 

Тимчасові обмеження стосуються «Таманьнефтегаз» – оператора перевалки, через яку постачається сира нафта та нафтопродукти, включаючи LPG.

Близьке до “РЖД” джерело повідомило російському виданню “РБК”, що обмеження пов'язані з відсутністю вільних ємностей для зберігання нафтопродуктів на терміналі.

Як повідомили “РБК” у «Таманьнефтегазі», у разі покращення ситуації “РЖД” можуть звернутися до казахстанської залізниці з метою зняття заборони. Це може статися навіть раніше 8 травня. Тоді тимчасові обмеження на транспортування нафтопродуктів з Казахстану можуть бути зняті.

Нагадаємо, вночі 3 травня у селищі Волна Темрюкського району Краснодарського краю спалахнув резервуар «Таманьнефтегаза» з нафтопродуктами. Місцева влада заявила про атаку безпілотника. Згодом голова району Федір Бабенков уточнив, що площа пожежі становила 1,2 тис. кв. м.