Голова правління "КазМунайГазу" (КМГ) Магзум Мірзагалієв провів переговори з керівником Abu Dhabi Ports Group (ADP) Мохамедом Джума Аль-Шамісі щодо розширення танкерного флоту СП CIMS для транспортування нафти в акваторіях Каспійського та Чорного морів. Про це передає "Казінформ" з посиланням на прес-службу КМГ.

Сторони обговорили стратегію розвитку спільного підприємства Caspian Integrated Maritime Solutions (CIMS), яке офіційно зареєстровано та функціонує з лютого поточного року. «Під час переговорів глави КМГ та ADP зупинилися на питаннях подальшого розширення танкерного флоту CIMS з метою здійснення транспортування нафти в акваторіях Каспійського та Чорного морів. Наразі спільне підприємство планує придбання танкерів дедвейтом 8-12 тисяч тонн», – йдеться у повідомленні.

Також сторони обговорили нарощування можливостей флоту Aframax/Suezmax, який використовується у відкритих морях. На сьогодні у ТОВ «Казмортрансфлот» (дочірнього підприємства КМГ) та ADP вже є власний флот танкерів, який успішно працює у відкритих морях. Учасники переговорів також обговорили питання розвитку сервісного флоту Казахстанського сектора Каспійського моря.

 

Схожі новини