31 серпня, 2023, 17:40

ТЗДВ «ГАЛ-КАТ» стягує через суд з ТОВ «ХІТЕЛЬ ЕНД КО» 2 млн грн заборгованості за договором поставки скрапленого газу. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.   

ТЗДВ «ГАЛ-КАТ» (власники – Юрій Доскіч та Остап Доскіч; директор – Василь Луцишин) у липні 2023 року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ХІТЕЛЬ ЕНД КО» (власник – Юрій Хемій; директор – Василь Волочій) про стягнення заборгованості за договором поставки нафтопродуктів (скрапленого газу) в сумі 2 млн грн. 

Суд дійшов висновку про відповідність позовної заяви вимогам процесуального законодавства. Ухвалою Господарського суду Івано-Франківської області від 31.07.2023 позовну заяву ТЗДВ «ГАЛ-КАТ» прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Вирішено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання призначено на 18.09.2023.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.