10 червня, 2024, 18:00

Велику зацікавленість відвідувачів викликали новинки та технічні рішення, що були представлені компанією Gilbarco Veeder- Root на виставці UNITI expo 2024. На противагу стенду компанії DOVER, стенд компанії Gilbarco займав таку саму площу, на якому теж було багатолюдно та активно.

Виробник запропонував нову EV зарядну колонку космічного дизайну, а також портфель цифрових рішень, що імплементовані в ПРК (паливороздавальні колонки – ред.).

Сервіс iNFX - комбіновані мікросервіси, направлені на збільшення операційної гнучкості, сервіс mobile truck application від FAFNIR, дає повну та безперервну видимість ліквідних активів, від вантажівки до цистерни, а також сервіс Flex Pay 6, дає, можливість використання повного спектру платіжних пристроїв для зовнішніх та внутрішніх приміщень.

«Оскільки світ рухається до екологічно чистих енергетичних рішень, ми ведемо шлях із нашою передовою технологією зарядки електромобілів. Екосистема Konect легко інтегрується у вашу існуючу інфраструктуру станції. Екосистему зарядки електромобілів Konect було спеціально розроблено, щоб допомогти підвищити рентабельність інвестицій роздрібних продавців палива» - зазначив Ом Шанкар, віце-президент і генеральний менеджер Konect під час презентації на стенді Gilbarco.

Цікава й офіційна позиція української групи компаній «Дельта», яка є офіційним дистриб’ютором Gilbarco Veeder- Root. НафтоРинок, який працював на виставці UNITI expo2024 в якості медіа-партнера поспілкувався з Олександром Потоловим, директором компанії ТОВ «Аматек» (входить до групи компаній «Дельта»).

НР: Які українські мережі АЗС стали вашими клієнтами за останні 3-4 роки? З чим ви пов'язуєте розширення клієнтського портфелю? Які конкурентні переваги саме ПРК від Gilbarco?

ОП: Останні 3-4 роки вітчизняні мережі АЗС приділили нам більше уваги, стали більше довіряти перевіреному виробнику. Наразі ми суттєво збільшили клієнтський портфель. Так компанія «Укрнафта» – останні п’ять років працює на ПРК Gilbarco (закупівля понад 180 ПРК - НР), «БРСМ-Нафта» – повністю перейшли на обладнання Gilbarco, мережа BVS – повністю перейшли на обладнання Gilbarco, закупає ПРК.

Мережа АЗС ОККО – останні 2-3 роки купують ПРК та системи вимірювання компанії Gilbarco, мережа VST – повністю закуповують та працюють на устаткуванні Gilbarco, доєдналася і мережа UPG і т. д.

Нагадаємо, в своєму огляді «Голий пістолет – 2018» НафтоРинок зазначав, що за результатами роботи у 2018-го р., у Gilbarco Veeder-Root стався прорив, і до України було імпортовано 62 ПРК цього відомого німецького бренду. Такий рівень поставок забезпечив компанії друге місце в рейтингу: 16% усього імпорту і 5% від всіх продажів ПРК.

НР: Як змінилась вартість устаткування за останні роки? Які фактори вплинули найбільше?

ОП: З 2021 року закупівельна вартість обладнання зросла від 18 до 25% за різними позиціями, це пов'язано зі щорічним європейським підвищенням цін, європейською інфляцією та логістикою комплектуючих.

НР: Які моделі ПРК від виробника Gilbarсo мають найдовший термін безремонтної роботи? Ці ПРК представлені в асортименті вашої компанії? Яку модель ПРК найчастіше купують для українських АЗС?

ОП: Найнадійніша модель ПРК серія SK-700II, це найпопулярніша серія колонок в Україні.

НР: Чи є проектне рішення ПРК, яке дозволяє продавати не тільки всі види палива, бензин, дизельне пальне, газ, а ще й AdBlue?

ОП: Так, є окремі ПРК, суміщені з рідким паливом, також є модулі (контейнер). Термін постачання стандартний для всіх ПРК – 45-60 днів з моменту оплати.

НР: У які регіони України ПРК встановлюють найбільше?

ОП: Всі регіони України, минулого року більше обладнання поставлено до східної України.

Нагадаємо, промислова виставка обладнання, супутніх товарів та сервісів UNITI expo 2024 проходила 14-16 травня у Штутгарті, єдина українська компанія Technotrade LLC представила на своєму стенді цифрові рішення з управління комплексом АЗС.

Джерело: НафтоРинок