11 червня, 2024, 18:00

На UNITI expo 2024, медіа партнером якої виступає НафтоРинок, ми зустрілись з виробником відомих в Україні та свого часу популярних паливороздавальних колонок та іншого обладнання - Adast Systems. Під час експозиції компанія презентувала мультипаливну колонку ADAST INEO та шукає можливостей для розширення представництва на українському ринку. Менеджер з експорту - Володимир Штинь приділив час виданню для короткого інтерв’ю.

НР: Які ваші враження від цьогорічної події UNITIexpo2024?

Володимир Штинь: Зараз компанія Adast ще оцінює, який був інтерес до презентації нашої продукції, але попередньо можна сказати, що інтерес був величезний. Багато відвідувачів, гарна організація виставки. Відчувається збільшення кількості експонентів. Наша компанія відчула збільшення інтересу до нашої продукції в порівнянні з 2022 роком.

Найбільший інтерес відвідувачів викликав новий дизайн мультипаливноі колонки ADAST INEO, де представлено рішення в одному корпусі для всіх видів палива, пропан-бутана та AdBlue.

Фото - Експозиція ADAST INEO на UNITI expo 2024

НР: Як розширився асортимент пропозиції Adast за останній рік, два роки? Які інновації ? Чи були представлені на виставці?

ВШ: Протягом періоду від виставки у 2022 році Adast зосередився на зростанні продуктового портфоліо у сфері RNG (біогази), комплексних систем AdBlue та розвитку нового асортименту ADAST INEO - який був презентований на виставці.

НР: З якими партнерами, країнами Adast планує працювати у 2024-2025 рр.?

ВШ: Компанія прагне розвивати території: Західної Європи, особливо в Іспанії, Франції та Голландії, а також у Південній Європі такі країни як: Італія, Сербія, Боснія та Герцеговина та у східній частині: Україна, Румунія, Болгарія.

"Ми відкриті до партнерства" - зазначив Володимир Штинь, менеджер з експорту Adast, завершуючи розмову.

Фото - Стенд та команда компанії ADAST на UNITI expo 2024 

Довідка НафтоРинку:

Компанія Adast Systems пропонує широкий асортимент ПРК та обладнання для видачі рідких та газоподібних палив для заправки автомобільного транспорту на відомчих та комерційних АЗС.

Модельний ряд ADAST V-line випускається для всіх традиційних і альтернативних рідких видів палива, що використовуються в даний час, біодизеля від B 10 до B 100 - суміші дизеля з FAME (Fatty Acid Methyl Ester) і суміш автомобільного бензину з біоетанолом від E10 до E 85 с динамічною в'язкістю до 20 мПа, ПРК для видачі LPG і CNG, в тому числі комбіновані MAJOR HYBRID/LPG, MAJOR HYBRID/CNG і POPULAR LPG HYBRID.

Для видачі AdBlue випускається серія MAJOR AdBlue, включаючи комбіновані колонки MAJOR HYBRID/AdBlue для дизельного палива та AdBlue.

Запасні частини та комплектуючі гідравліки виробляються безпосередньо на самому підприємстві Adast Systems, a.s., гідравліка від ADAST широко відома в багатьох країнах.

НафтоРинок знайомив з новинками від компанії Dover Fueling Solutions та Gilbarco Veeder- Root 

Нагадаємо, що виставку UNITI expo 2024 відвідало понал 18 000 відвідувачів зі 110 країн світу, експозиція була представлена 470 експонентами з 37 країн. Наступна виставка запланована на 19-21 травня 2026 року. 

Джерело: НафтоРинок