Нафтосервісна компанія Halliburton Co отримала високі прибутки за перший квартал 2023 року – як у Північній Америці, так і на міжнародному ринку, – які перевищили очікування Уолл-стріт, передає Reuters з посиланням на фінансову звітність компанії. 

Виручка компанії Halliburton, що базується в Х’юстоні, від діяльності у Північній Америці зросла на 44%, до $2,8 млрд, а від  міжнародного бізнесу – на 23%, до $2,9 млрд.

Як зазначається у повідомленні, ціни на нафтосервісні послуги та обладнання зросли на тлі обмеженої пропозиції, що й сприяло збільшенню обороту.

Ф’ючерси на нафту зараз торгуються вище $80 за барель, що для більшості видобувальних компаній є достатнім рівнем, щоб отримувати прибутки і бурити нові свердловини. «Наші клієнти явно мотивовані видобувати більше нафти та газу, а потужності обслуговування обмежені», – прокоментував генеральний директор компанії Джефф Міллер. 

Halliburton є найбільшим постачальником обладнання для гідравлічного розриву пласта в США. Згідно з даними Refinitiv, чистий прибуток компанії за І кв. цього року становить $651 млн, перевищивши прогноз аналітиків. Для порівняння: в І кв. 2022 року прибуток компанії становив $263 млн.