27 жовтня, 2023, 17:45

ТОВ «ГОЛДЕН ГАЗ» скасувало через суд анулювання ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.     

ТОВ «ГОЛДЕН ГАЗ» (власники – Андрій Бухановський та Владислав Лобода; директор – Андрій Бухановський) у травні цього року звернулось до суду з позовом до ГУ ДПС у Чернігівській області, в якому просило визнати протиправним та скасувати розпорядження про анулювання ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним, а саме ліцензій на АГЗП (пр. Миру, 231, м. Чернігів; вул. Київська, 19, с. Вертіївка; вул. Чернігівська, 5, смт Михайло-Коцюбинське; вул. Носівський шлях, 21 Б, м. Ніжин; вул. Магістральна 13, смт Козелець; вул. Миру 11а, смт Барва; вул. Перемоги 64, с. Займище; вул 1-го травня, 123Е, с. Вокзал- Городня, Чернігівська обл.).

Також ТОВ «ГОЛДЕН ГАЗ» зверталось до суду із заявою про забезпечення позову, в якій просило вжити заходи забезпечення позову шляхом зупинення до набрання законної сили судовим рішенням дії вказаного розпорядження. 

Ухвалою суду від 18.05.2023 заяву про забезпечення позову задоволено. Не погодившись з ухвалою суду, відповідач звернувся з апеляційною скаргою, в якій просив скасувати ухвалу суду першої інстанції та прийняти нову постанову, якою відмовити у задоволенні заяви про забезпечення позову. Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 12.09.2023 апеляційну скаргу ГУ ДПС у Чернігівській області задоволено: ухвалу Чернігівського окружного адміністративного суду від 18.05.2023 скасовано; у задоволенні заяви Товариства про забезпечення адміністративного позову – відмовлено. Натомість рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 27.09.2023 позов задоволено повністю: визнано протиправним та скасовано розпорядження в частині анулювання ТОВ «ГОЛДЕН ГАЗ» вказаних вище ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним та зобов’язано поновити інформацію (внести відомості) у відповідний Реєстр про такі ліцензії. Крім того, за рахунок бюджетних асигнувань ГУ ДПС у Чернігівській області стягнуто судові витрати в сумі 5,4 тис. грн.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.