Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев задоволений “відпрацюванням” правоохоронців щодо міні-НПЗ, але вважає незадовільною роботу по боротьбі з нелегальними заправками, або “бочками”. Про це Гетманцев написав у своєму Telegram-каналі після засідання тимчасової слідчої комісії по нелегальному ринку пального.

“Непогано відпрацьовані міні-НПЗ. З 22-х питань залишилося по 2-3, на які відповіді також будуть. Декілька вже під кримінальними справами, деякі вже припинені, обладнання вирізане. Два очікують позбавлення ліцензій”, – написав Данило Гетманцев, зазначивши, що вже “видно світло в кінці тунелю”.

Водночас він не задоволений боротьбою з нелегальними заправками. “З бочками ситуація все ще незадовільна. Відверто недостатня робота БЕБ. До кінця тижня очікуємо завершення відпрацювання частини чорного списку бочок”, – йдеться у повідомленні Гетманцева.

Він також зазначив, що робота податкової щодо трейдерів із низьким податковим навантаженням “іде у правильному напрямку”. За словами Гетманцева, ця робота пожвавилися і буде ще більш системною.

Голова комітету Ради з питань фінансів також повідомив, що готується законопроект щодо ринку пального, оскільки “окремі питання потребують законодавчого врегулювання”.