Голова комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев назвав «Укрнафтобуріння» лідером галузі за сплатою податків. Про це йдеться у листі Гетманцева до гендиректора «Укрнафтобуріння» Олега Мальчика, який компанія опублікувала на своїй сторінці у FaceBook.

Попри зупинку видобутку в грудні минулого року, компанія «Укрнафтобуріння» стала одним із лідерів за сплатою податків на користь держави. Компанія у 2023 році відрахувала до держбюджету понад 3 млрд грн податків, повідомили в «Укрнафтобурінні».

«Ваше підприємство є лідером галузі зі сплати податків у 2023 році», — написав Гетманцев і подякував керівництву «Укрнафтобуріння» за роботу «по-білому», виплати зарплати працівникам та податків до бюджету, які йдуться на підтримку безпеки та оборони країни. 

«Все ці результати були досягнуті завдяки людям, які працюють в компанії. Спеціалістам, які провели ремонт свердловини, змусили працювати дотискну компресорну станцію. Людям, які працюють на енергонезалежність України, видобуваючи природний газ», — зазначили зі свого боку в «Укрнафтобурінні», додавши, що відновлення спецдозволу дозволить компанії стати лідером у сплаті податків і в 2024 році.

Нагадаємо, 28 листопада 2023 року колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду ухвалила постанову, за наслідками якої ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» було зобов’язано зупинити видобуток газу. З 1 грудня 2023 року видобуток ПрАТ «Укрнафтобуріння» був зупинений. 

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» одразу звернулося до Верховного Суду із касаційною скаргою на цю постанову. Однак Верховний Суд відхилив касацію «Укрнафтобуріння» у справі про анулювання спецдозволу на Сахалінське родовище.