Російський «Газпром» напередодні паводку в Оренбуржжі зупинив роботу понад 20 нафтогазових свердловин. Про повідомляє «Интерфакс» з посиланням на корпоративне видання ТОВ «Газпром добыча Оренбург». 

«У заплавній зоні Уралу розташовані свердловини установок комплексної підготовки газу №№ 12, 14 і 15. До приходу великої води було зупинено понад два десятки свердловин», — повідомляє газета «Оренбургский газ».

За даними компанії, на Оренбурзькому нафтогазоконденсатному родовищі видобувається 10 мільярдів кубометрів газу та 300 тис. тонн нафти і газового конденсату на рік.

Ситуацію з повінню цього року в компанії називають нестандартною, але контрольованою. За словами генерального директора «Газпром добыча Оренбург» Олега Ніколаєва, до 85% газових свердловин є доступ на плавзасобах і всюдиходах. «Руйнувань і газонафтоводопроявів не виявлено», — повідомляє газета, яку було здано до друку 17 квітня.

Оренбуржжя зіткнулося з найсильнішим за останні десятиліття паводком. З 4 квітня в області діє режим надзвичайної ситуації. Найскладніша ситуація склалася в Орську, де 5 квітня прорвало дамбу, а також в Оренбурзі.

Нагадаємо, ПАТ «Орскнефтеоргсинтез» відновлює виробництво на Орському НПЗ після тимчасової зупинки, пов'язаної з повінню в місті. Завод призупинив роботу 8 квітня.