«Концерн Галнафтогаз» має намір купити дві агрофірми, власником яких є тернопільський підприємець Петро Гадз. Це випливає з повідомлення Антимонопольного комітету (АМКУ) про порядок денний сьогоднішнього засідання. 

Сьогодні а 16.00 АМКУ на своєму засідання розгляне заяви та справи про надання дозволу на концентрацію. Зокрема, комітет планує повідомити про результат заяв від 29.03.2024:

  • № 15-01/171-ЕКк про надання дозволу компанії «GNG Retail Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «УКРПОЛФРУКТ»;

  • № 15-01/172-ЕКк про надання дозволу компанії «GNG Retail Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ГАДЗ-АГРО».

GNG Retail Public Limited — кіпрська холдингова компанія «Концерну Галнафтогаз», що управляє мережею АЗК під брендом OKKO. GNG Retail належить 90,25% акцій «Галнафтогазу», зазначається на сайті Youcontrol.

«Укрполфрукт» займається вирощуванням ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників, а «ГАДЗ-АГРО» — зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Згідно з інформацією Youcontrol, обидві компанії належать підприємцю з Тернополя Петру Гадзу. 

 

Нагадаємо, нещодавно «Укрнафта» звернулась до АМКУ про дозвіл на концентрацію активів «Татнєфть-АЗС-Україна».