11 вересня, 2023, 17:45

ТЗДВ «ГАЛ-КАТ» стягує через суд з ТОВ «ЮСКОМЕРЦ ГРУП» 824,1 тис. грн штрафних санкцій за договором поставки скрапленого газу. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.   

ТЗДВ «ГАЛ-КАТ» (власники – Юрій Доскіч та Остап Доскіч; директор –  Василь Луцишин) у серпні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ЮСКОМЕРЦ ГРУП» (власник – Тарас Кулєш; директор – Яна Цвєткова) про стягнення 824,1 тис. грн штрафних санкцій за несвоєчасне виконання зобов’язань. 

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на неналежне виконання відповідачем своїх зобов’язань за договором поставки скрапленого газу щодо поставки товару у встановлений договором строк. 

Ухвалою Господарського суду Київської області від 14.08.2023 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Розгляд справи вирішено здійснювати у порядку загального позовного провадження. Підготовче судове засідання призначено на 12.09.2023.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.