15 листопада, 2022, 09:15

Ціни на нафту впали на $2/бар. в понеділок через зміцнення долара США та зростання кількості нових випадків коронавірусу Covid-19 в Китаї, повідомляє Reuters. 

Ф'ючерси на нафту Brent впали на $2,25/бар., або на 2,5%, до $95,23/бар. станом на 17.00 торгів у понеділок. Ціни на нафту WTI опустилися на $2,25/бар., або на 2%, до $88,03/бар. після зростання майже на 3% під час попередньої сесії у п’ятницю. Тоді котирування пішли вгору після того, як Національна комісія охорони здоров’я Китаю скоротити час карантину для громадян, що подорожують країною або мали контакти з хворими на Covid.

Однак за вихідні кількість випадків COVID-19 в Китаї зросла, зокрема Пекін та інші великі міста в понеділок повідомили про рекордну кількість заражень. Це розвіяло надії трейлерів на швидке відновлення економіки найбільшого в світі імпортера сирої нафти. Аналітики вважають, що сплеск випадків COVID-19 призведе до нових карантинних обмежень в Піднебесній у найближчій перспективі. 

Тим часом долар США зміцнився по відношенню до євро та ієни, оскільки інвестори очікували нового підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою США. Це робить номіновану в амерриканській валюті нафту більш дорогою.