Лідер естонського паливного ринку – Olerex – через холдинг Aqua Marina купує мережу з 45 автозаправок у Латвії, що працюють під маркою Latvijas Nafta. Про це пише delfi.ee з посиланням на заяву компанії.

Це вже четверта мережа заправок, яку Olerex купує у Латвії за останні два роки. Olerex увійшов на латвійський паливний ринок у серпні 2021 року, придбавши мережу АЗС Kool Latvija. Потім у 2022 році були придбані заправки компаній Gotika Auto та Metro.

“Придбання автозаправних станцій Latvijas Nafta є черговим кроком у нашій довгостроковій програмі будівництва провідної мережі заправок у Латвії“, - сказав у Ризі член правління Aqua Marina Антті Моппел.

"Ми дякуємо нашим латвійським клієнтам за довіру, яка дає нам впевненість у подальшому розширенні", – сказав він і додав, що купівлею Latvijas Nafta плани естонського холдингу з розвитку в Латвії не вичерпуються.

“Latvijas Nafta – один із найстаріших брендів на паливному ринку Латвії. У нас немає сумніву, що нашу мережу заправок переймає сильний і прихильний до розвитку партнер”, – сказав Рінгольдс Менсенс, член правління підприємства East-West Transit, що є власником Latvijas Nafta.

Всі наявні у Latvijas Nafta договори продовжать діяти. Спочатку заправки продовжать працювати під торговою маркою Latvijas Nafta. 

Цю угоду ще має схвалити Департаменту конкуренції Латвії. Усі необхідні документи туди подано, зазначається в повідомленні.