Мережа ESKO встановила сонячну електростанцію (СЕС) на своїй АЗС у селі Митниця Обухівського району Київської області. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

Наразі це друга АЗС, яку компанія обладнала сонячними панелями. Раніше ESKO встановила сонячну електростанцію на АЗС у Липовому Скитку у Фастівському районі Київської області.

«Цей пілотний проєкт ми реалізували спільно з партнерами – компанією Global Solar. Результат отримали чудовий: частка електроенергії за рахунок облаштованої там СЕС виявилася досить вагомою. Тому другою логічно стала наша найбільша заправка у Митниці», – сказав власник мережі ESKO Вадим Балінський. Він додав, що на черзі — інші станції мережі, які компанія раніше вже реконструювала.

Свою АЗС у Митниці компанія ввела в експлуатацію 2022 року. Вона має 10 мультиколонок, до двох із яких під’єднано автогаз. На решті 8-ми можна заправитися бензиномами А-95 (євро і преміум) та дизельним пальним (євро та дизель+). Також на цій АЗС можна придбати AdBlue.

Згідно з інформацією на сайті компанії, наразі мережа ESKO налічує 7 АЗС, 5 з яких знаходяться у Київській області та по одній – у Житомирській та Черкаській областях.