«Епіцентр» першим серед українських ритейлерів запускає власну мережу зарядних хабів для електромобілів під брендом Е1. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у соцмережах. 

«Пілотні хаби зарядних станцій вже розпочали роботу на парковках торговельних центрів "Епіцентр" у Львові та Рівному. Вони розраховані на одночасну зарядку до 10 електромобілів», – йдеться у дописі.

Компанія заявила, що планує обладнати хаби для зарядки електромобілів по всій торговельній мережі, а протягом найближчих місяців – на парковках ТЦ «Епіцентр» в Житомирі, Одесі, Умані, Тернополі, Полтаві та Чернівцях. «А з відкриттям оновлених ТЦ зарядні хаби з'являться у Києві, Бучі та Чабанах Київської області», – додали в компанії.

В хабах Е1 можна буде підзарядити будь-який електрокар. Вони будуть оснащені станціями швидкої зарядки потужністю 120 кВт, які мають три конектори для швидкої зарядки: CCS2, GB/T, CHAdeMO, а також розетку для повільної зарядки АС на 22 кВт. Додатково встановлюватимуться станції повільної зарядки АС загальної потужності 36 кВт, зазначається у повідомленні.