12 серпня, 2022, 18:30

Російський «Лукойл» придбав у Eni International B.V. (входить в італійську Eni) компанію «Ені-Нефто», що спеціалізується на продажу мастильних матеріалів, і московську АЗС під назвою Agip, повідомляють видання. 

Так, «Лукойл» став власником частки 100% у ТОВ «Ені-Нефто» 10 серпня, про це стало відомо з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб. Згідно з даними системи "Спарк", видами діяльності компанії також є торгівля моторним паливом, оптова торгівля автомобільними деталями і приладдям. "Ені-Нефто" зареєстровано в москві за адресою Ленінградське шосе, 63-Г. За цією самою адресою розташовано й автозаправку під брендом Agip (компанія Agip також входить до Eni).

Раніше повідомлялося, що «Лукойл» купив у британсько-нідерландської нафтогазової компанії Shell 100% ТОВ «Шелл Нафта», якій належить мережа АЗС та завод мастильних матеріалів у Тверській області.

Нагадаємо, Вагіт Алекперов 21 квітня достроково склав повноваження голови «Лукойл», напередодні 13 квітня – були введені персональні санкції Британії, 8 квітня – під персональні санкції Австралії.