Колишньому посадовцю КП по утриманню зелених насаджень (УЗН) Подільського району м. Києва повідомлено про підозру у розкраданні 9,5 тис. літрів пального. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури

За даними слідства, колишній перший заступник директора КП УЗН Подільського району м. Києва, у перші дні повномасштабного вторгнення рф на територію України (березень 2022 року), вилучив з сейфу начальника ремонтно-механізованої частини талони на 9,5 тис. літрів пального нібито для передачі військовим. 

«У подальшому підозрюваний підписав підроблений акт прийому-передачі паливно-мастильних матеріалів військовій частині, а насправді розпорядився ними на власний розсуд», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Відповідно до висновку економічної експертизи КП УЗН Подільського району м. Києва спричинено збитки на загальну суму близько 230 тис. грн.

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва йому повідомлено про підозру а фактом розтрати коштів у великих розмірах в умовах воєнного стану. Слідство триває.