Апеляційний суд залишив без змін вирок, яким експосадовцю Держекоінспекції Прикарпаття засуджено до п’яти з половиною років позбавлення волі за хабар у вигляді талонів на пальне. Про це повідомила Івано-Франківська обласна прокуратура на своїй сторінці у Facebook. 

Колишній начальник відділу управління державного екологічного нагляду в Івано-Франківській області Державної екологічної інспекції Карпатського округу отримав 5 років і 5 місяців позбавлення волі за одержання неправомірної вигоди.

Прокурори у суді довели, що посадовець одержав від підприємця хабар у вигляді талонів на пальне. За таку винагороду він гарантував позитивне вирішення питання щодо зменшення штрафних санкцій та непритягнення підприємця до кримінальної відповідальності за виявлені порушення на ділянці, якою той користувався, йдеться у повідомленні.

У листопаді 2023 року вироком Долинського районного суду обвинуваченому призначено покарання  у вигляді 5 років і 5 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. Також засудженого позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком 3 роки. У ході розгляду апеляційної скарги суд апеляційної інстанції відхилив доводи захисту та залишив вирок суду першої інстанції без змін, зазначили в прокуратурі.