21 вересня, 2022, 17:15

За процесуального керівництва прокурорів Суворовської окружної прокуратури м. Одеса повідомлено про підозру у службовій недбалості колишньому директору ДП «Одеський морський торговельний порт» (ч. 2 ст. 367 КК України), йдеться в повідомлені прокуратури Одеської обл.

За даними слідства, експосадовець не перевірив належним чином на достовірність наданий йому на підпис підрядником акт приймання виконаних будівельних робіт, а саме відповідність обсягу фактично виконаних робіт обсягам зазначених в акті зі встановлення системи пожежної сигналізації в Одеському порту.

Зокрема, роботи з встановлення у складських та виробничих спорудах, АЗС, приміщення насосних з перекачування легкозаймистих та горючих рідин, складів «Червоні Пакгаузи» корпусів №2, №3, №4, №5 Державного підприємства «Одеський морський торговельний порт» системи пожежної сигналізації, системи передачі тривожних сповіщень, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи пожежогасіння, в повному обсязі виконані не були. 

Внаслідок таких халатних дій експосадовця державі завдано 1,3 млн грн шкоди. Матеріали стосовно підрядника виділені в окреме провадження, слідство триває.