Компанія E100 відкрила найбільшу в Польщі АЗС без пістолетників, але з рестораном, повідомляє портал petrol.net.

Станція розташована на автомагістралі А4, за 20 км від прикордонного переходу в Згожельці, і орієнтована передусім на обслуговування професійних водіїв. Однак нею можуть користуватися й водії легкових автомобілів.

АЗС має 13 заправних колонок, причому реагент AdBlue доступний на кожній з них. Станція може обслуговувати близько 2 тис. транспортних засобів на день. На заправці є також автостоянка на 85 місць, магазин, душові кабіни, ресторан та туалети, пристосовані до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями.

«Окрім традиційних терміналів самообслуговування для оплати пального, ми запустили можливість оплатити заправку телефоном, у додатку Е100 з активованою послугою Е100 Мобільність, без необхідності використання платіжного терміналу», – розповів заступник начальника відділу по роботі з постачальниками Дмитро Ананський.

«Це перша АЗС Е100, побудована нашою компанією від самого початку і самостійно, починаючи з етапу розробки концепції та планування. Тому ми особливо пишаємося тим, що на даний момент це найбільша заправка самообслуговування в Польщі», – додав він.

Компанія E100 в основному обслуговує дальнобійників. Паливна картка E100 відкриває доступ до 20 тис. АЗС у 32 країнах Європи та Азії, зазначається на сайті компанії