Нафтогазовий бізнес ДТЕК застосовує для сейсмічних досліджень нещодавно придбану безкабельну систему, що є унікальною для України. Про це компанія ДТЕК Нафтогаз повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

«Система Stryde — це найкомпактніша в світі нодальна безкабельна система збору сейсморозвідувальних даних. На відміну від класичних кабельних систем, система Stryde дозволяє суттєво скоротити час на розгортання та відмовитися від значної кількості важковагової техніки», — зазначається у повідомленні.

В компанії додали, що система дає можливість збільшити глибинність вивчення площ досліджень, підвищити точність прогнозування геолого-геофізичних властивостей порід та достовірність результатів геолого-розвідувальних робіт загалом.

Фахівці компанії пройшли додаткове навчання у Норвегії та вже почали застосовувати систему на одному з родовищ у Полтавській області. Stryde дала можливість скоротити в 2,5 рази кількість персоналу, необхідного для розгортання, та відмовитися від важковагової вантажної техніки.