Сьогодні дрони атакував нафтопереробний завод «Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез» у місті Кстово Нижньогородської області, а також нафтобазу в Орлі. Про це повідомляє російська влада та місцеві Telegram-канали. 

«Безпілотники вранці у вівторок атакували Кстовську промзону, об'єкт паливно-енергетичного комплексу, виникла пожежа на одній з установок із переробки нафти, повідомила влада Нижегородської області», — написало агентство «РИА Новости» в Telegram. Видання додало, що роботу технологічної установки «Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез» у зв'язку з інцидентом тимчасово зупинено.

 

Telegram-канал Mash з посиланням на місцевих мешканців повідомив, що горить установка АВТ (атмосферно-вакуумна трубчатка), одна з основних на підприємстві.

Крім того, безпілотники атакували нафтобазу в місті Орел. «В Орлі відбулося падіння БПЛА. Атаки зазнав об'єкт паливно-енергетичного комплексу. На місці працюють спеціальні служби з метою локалізації загоряння», — написав губернатор Орловської області РФ Андрій Кличков в Telegram-каналі.