7 березня, 2024, 17:45

ГУ ДПС у Вінницькій області не наклало арешт на кошти ТОВ «ВІКІТАН». Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.      

ГУ ДПС у Вінницькій області у грудні 2022 року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ВІКІТАН» (власники – Тетяна Грицун, Вікторія Матієнко, Олександр Грицун та Василь Матієнко; директор – Олександр Грицун) про застосування адміністративного арешту коштів та/або майна. 

Підставою звернення до суду з цим позовом став не допуск представником відповідача до проведення перевірки. Тому контролюючий орган просив суд: визнати обгрунтованим рішення ГУ ДПС у Вінницькій області про застосування умовного адміністративного арешту майна ТОВ «ВІКІТАН»; зупинити видаткові операції платника податків Товариства на розрахункових рахунках у банках. 

Ухвалою суду від 12.12.2022 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи. Ухвалою суду від 22.02.2023 провадження у справі зупинено. Ухвалою суду від 08.01.2024 провадження у справі поновлено. 

Дослідивши матеріали справи, а також врахувавши рішення суду (на підставі якого справу було зупинено), яким встановлено факт допущення контролюючим органом порушень вимог закону щодо призначення та проведення вказаної перевірки, суд дійшов висновку, що недопуск до проведення відповідачем такої перевірки не є підставою для застосування арешту коштів платника податків. Відтак, рішенням Вінницького окружного адміністративного суду від 30.01.2024 ГУ ДПС у Вінницькій області відмовлено у задоволенні позову.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.