26 лютого, 2024, 15:20

Клієнти WOG та партнери в межах проєкту «Добробонуси» передали 2 млн грн на допомогу дітям загиблих захисників. Про це НР повідомили в пресслужбі компанії.

«За місяць в межах проєкту «Добробонуси», який реалізовувала мережа АЗК WOG, спільнота PRIDE та Благодійний фонд «Соборна Україна», зібрали 2 млн грн. Кошти будуть спрямовані на підтримку дітей загиблих захисників та захисниць», — йдеться у повідомленні.

Клієнти мережі АЗК WOG долучалися до ініціативи та на власний розсуд спрямовували на проєкт «Добробонуси» бонуси, накопичені на їхніх рахунках PRIDE. Кожен клієнтський донат був подвоєний учасниками CEO Club Ukraine.

WOG конвертував усі перераховані бонуси в гривні та спрямував їх до БФ «Соборна Україна», який, власне, й розподілятиме кошти на адресну підтримку дітей загиблих воїнів, якими опікується. Станом на лютий під патронатом фонду знаходиться 158 родин, а це 218 дітей. Підтримка складається із трьох основних напрямів: щомісячні фінансові виплати, психологічна реабілітація та освітні програми.

«Ми вдячні всім учасникам спільноти PRIDE, серця яких відгукнулися прагненням підтримати дітей захисників, які поклали життя за наше сьогодення й майбутнє. Завдяки синергії з СЕО Club Ukraine кожен ваш донат мав подвійну силу. Ми вкотре переконалися, що навіть у складні часи українці, бізнес та фонди об’єднуються, якщо потрібна допомога тим, хто дійсно цього потребує», — зазначив Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG.