За 44 дня війни, російські окупанти влучили у 22 українські нафтобази та в три НПЗ, наш ринок нафтопродуктів вистояв, ми спостерігаємо перерозподіл експортно-імпортного балансу та вирішуємо питання альтернативного зберігання резервів нафтопродуктів. На поверхню стають альтернативні технології зберігання перевірені часом, для прикладу, виготовлення гнучких резервуарів.

«Зараз спостерігається високий попит на матеріали для виготовлення гнучких резервуарів для дизельного пального», - зазначив в інтерв’ю виданню НафтоРинок співзасновник компанії з виготовлення гнучких полімерних резервуарів Flexsol Сергій Іомтев.

Він зазначив, що на відміну від каркасних резервуарів для зберігання рідини різного походження, гнучкі резервуари мають кілька переваг, серед яких: мобільність розвертання, вага готового виробу та вартість.

За даними компанії виробника, всі тканини та комплектуючі сертифіковані у відповідності до міжнародних стандартів, а контроль обсягу пального проводиться за допомогою витратоміра – лічильника на вході/виході із резервуара.

Більше про терміни виготовлення, граничні розміри продукції, сертифікацію продукції в статті "Час гнучкого зберігання пального". 

Схожі новини