Миколаївські слідчі поліції оголосили підозру організатору злочинного угруповання, що виробляло пальне без ліцензії та збувало контрафакт через мережу АЗС. Про це повідомляється на сайті Поліції Миколаївської області.

Поліція заявляє, що провела масштабну роботу з виявлення та документування нелегального виробництва, перевезення та збуту підакцизних товарів, У результаті низки проведених санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили понад 60 тонн нафтопродуктів.

У ході розслідування правоохоронці встановили, що до її організації причетний директор мережі автозаправних станцій. За допомогою спільників чоловік здійснював виробництво, перевезення та збут низькоякісних нафтопродуктів, зазначається в повідомленні поліції.

10 травня слідчі, оперативники та прокурори провели перший етап спецоперації. Тоді за місцями проживання фігурантів, місцезнаходженням фальсифікованого пального та АЗС вилучили понад 35 тонн пального, грошові кошти в іноземній та національній валюті загальною сумою понад 1,5 млн грн та чорнові записи. Слідчі встановили постачальників незаконно виготовлених нафтопродуктів, а також бюджетні організації, які закуповували контрафактне пальне. 

З метою відшукання доказів злочинної діяльності учасників угруповання поліцейські провели другий етап спецоперації, в ході якого вилучили близько 25 тонн нафтопродуктів.

29 травня на підставі зібраних доказів слідчі за погодженням із обласною прокуратурою директорові мережі АЗС, якого вважають організатором протиправної діяльності – повідомили про підозру за ч.1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів).