Управління Держпраці у Миколаївській області забороняє через суд виконання робіт на АЗС ТОВ «Глуско Рітейл». Про це йдеться в реєстрі судових рішень України. 

Управління Держпраці у Миколаївській області у липні 2021 року звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до ТОВ «ГЛУСКО РІТЕЙЛ», в якому просило суд: застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду (контролю) до Товариства шляхом повної заборони виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки за адресами АЗС: АЗК (Миколаївська область, м. Миколаїв, м. Южноукраїнськ), а саме: експлуатацію обладнання та захисні системи посудини; роботи у пожежонебезпечних зонах; експлуатацію (застосування) устаткування напругою понад 1000 В; експлуатацію (застосування) устаткування напругою понад 1000 В; експлуатацію (застосування) обладнання та захисні системи, призначені для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах; роботи в охоронних зонах ліній електропередачі; експлуатацію власного електрообладнання; експлуатацію АЗС. 

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 08.07.2021 у справі було відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження. На виконання положень п. 2 розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України № 2825-ІХ, Окружним адміністративним судом міста Києва скеровано за належністю матеріали справи до Київського окружного адміністративного суду. 

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 23.01.2023 справу прийнято до свого провадження та вирішено здійснювати розгляд за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.