За недопуск до перевірки «МК ОЙЛ ТРЕЙД» сплатить до державного бюджету штраф за порушення законодавства про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції у розмірі 170 тисяч гривень. Про це повідомила Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу на своїй сторінці у FaceBook.

У 2021 інспекція видала наказ на проведення планової перевірки характеристик продукції, а саме автомобільних бензинів та дизельного палива на АЗС ТОВ  «МК ОЙЛ ТРЕЙД». При спробі розпочати перевірку на АЗС «Brent Oil» у Миколаєві посадовим особам інспекції було відмовлено у її проведенні. У зв`язку з чим складено відповідний акт, йдеться у дописі Держекоінспекції.

За наслідками розгляду справи було встановлено порушення закону про державний ринковий нагляд та винесено постанову про накладання штрафу. Оскільки порушником не виконано постанову та не сплачено штраф, інспекція звернулась до суду з позовом.

За рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 13 вересня 2023 року, яке у подальшому залишено без змін постановою Другого апеляційного адміністративного суду, позов інспекції про стягнення штрафу задоволено повністю, ухвалено стягнути до Державного бюджету України штраф у розмірі 170 тис. грн.

Інспекцією направлено в суд заяву про отримання виконавчого листа для наступного примусового стягнення штрафу.