2 червня, 2023, 12:10

Станом на 1 червня держава вже безповоротно втратила понад 21 млн м³ газу та 195 млн грн податків через блокуванням діяльності компаній «Укргазвидобуток» і «Пром-Енерго Продукт» з групи Smart Energy. Про це повідомляє пресслужба Smart Energy на сторінці у FaceBook.

“Бюджет та енергосистема продовжують зазнавати значних збитків через зупинку 12 квітня та 4 травня поточного року дії спеціальних дозволів на видобуток вуглеводнів на  Островерхівському та Васищівському родовищах на Харківщині. В середньому щодня втрати становлять: газ – 450 тис. м3, бюджетні надходження – 5,5 млн грн”, – зазначається в повідомленні.

В пресслужбі нагадали, що підставою для зупинення дії спецдозволів стали, на думку компанії, неправомірні дії Міністерства юстиції, яке примусово видалило з реєстрів нових бенефіціарних власників компаній групи Smart Energy і повернули колишнього бенефіціара Вадима Новинського.

Раніше в Smart Energy заявляли, що через зупинку її харківських компаній держава втратить 1,3 млрд грн податків та 135 млн м³ газу.