24 листопада, 2023, 17:35

Державна інспекція архітектури та містобудування (Держархбудінспекція) через суд зобов’язує ТОВ «БІЗНЕС ЄВРО ПЛЮС» знести АГЗП та АЗП. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.   

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (голова – Олександр Новицький) звернулась до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до ТОВ «БІЗНЕС ЄВРО ПЛЮС» (власники – Михайло Прикащиков, Ігор Прикащиков та ТОВ «ГЛОБАЛ ІНВЕСТ СІТІ ГРУП»; директор – Михайло Прикащиков) про зобов’язання вчинити певні дії, в якому просило зобов’язати Товариство знести об’єкт будівництва –  АГЗП та АЗП за власний рахунок. 

Окружним адміністративним судом м. Києва відкрито провадження в справі та вирішено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) без повідомлення учасників справи. На виконання положень п. 2 розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду» від 13.12.2022 № 2825-ІХ, справу було передано до Київського окружного адміністративного суду за належністю. 

Київський окружний адміністративний суд вказану справу прийняв до провадження. Вирішено здійснювати розгляд за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними у справі матеріалами.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.