Цього року OKKO встановила 45 нових сонячних електростанцій (СЕС) на своїх заправних комплексах. Про це компанія повідомила на своєму сайті. 

«Мережа ОККО продовжує укомплектовувати свої автозаправні комплекси сонячними електростанціями, які розміщуються на даху операторної та на даху над паливороздавальними колонками і дають змогу частково забезпечити електроенергією потреби АЗК, заощаджуючи на її закупівлі на енергоринку», — розповіли в компанії.

З початку 2024 року OKKO обладнала СЕС ще 45 своїх АЗК, а загалом їхня кількість у мережі досягла 171 од., йдеться у пресрелізі. 

Найбільше за січень-травень нових СЕС встановлено у Києві і Київській області – 18. У Львівській області встановлено 8 СЕС, у Рівненській – 5, у Закарпатській та Тернопільській – по 4, у Житомирській, Івано-Франківській та Черкаській – по 2, уточнили в компанії.

Як випливає з повідомлення, OKKO збільшує темпи встановлення сонячних панелей на заправні комплекси. Якщо у 2023 році в мережі OKKO з’явилося 56 нових СЕС, то цього року компанія планує обладнати ними 60-70 АЗС, витративши на це близько 46 млн грн.

Раніше повідомлялося, що дахові СЕС працюють на 140 АЗК ОККО.