Ціни на російську нафту марки Urals в п'ятницю впали нижче $60/бар. на тлі зростання фрахтових ставок, викликаного новими санкціями США проти судновласників, повідомляє Reuters.

За словами трейдерів, високі транспортні витрати тиснули на ціни на російську нафту Urals, додавши, що на тлі слабкості Brent ціна сорту Urals була нижчою за $60 станом на п'ятницю.

Минулого тижня США ввели санкції проти трьох операторів танкерів з ОАЕ, які перевозили російську нафту. Танкери транспортували нафти з РФ, продану за ціною, яка перевищувала $60/бар. 

Основний експортний сорт російської нафти торгувався вище $60 з середини липня на тлі скорочення видобутку виробниками ОПЕК+, включаючи Саудівську Аравію та Росію.

У п'ятницю ставки фрахту на перевезення нафти марки Urals з російських балтійських портів Приморськ і Усть-Луга в Індію зросли до $9,2-9,5 млн за танкер за рейс, тоді як минулого тижня становили $8 млн.

За словами трейдерів, ціни на нафту марки Urals на умовах поставки ex-ship в індійських портах були стабільними, а дисконт до Brent становив близько $5 за барель.