17 березня, 2023, 17:10

У п'ятницю, 17 березня, мережа Circle K в Естонії знизила роздрібну ціну на бензин на три центи та роздрібну ціну на дизельне паливо на десять центів. Про зниження цін повідомили також мережі АЗС Terminal та Olerex, пише місцеве виданням Postimees, зазначаючи, що вартість пального вийшла на довоєнний рівень .

Після зниження цін на АЗС Circle K 95-й бензин коштує €1,699 за літр, а дизельне паливо – €1,599 за літр. «З початку цього тижня на світовому ринку падають ціни на сиру нафту, що дозволило Circle K знизити ціни як на бензин, так і на дизельне паливо на всіх АЗС в Естонії», – сказав менеджер з ціноутворення на моторне пальне Circle K Індрек Сассі. Він додав, що зниження ціни на дизельне паливо також пов'язане із заміною дорожчого арктичного дизпального на доступніше паливо, яке підходить для весни.

Мережа Terminal сьогодні також знизила роздрібну ціну на паливо на всіх АЗС. Нова ціна 95-го бензину становить €1,689 за літр, 98-го бензину – €1,729 за літр, дизпального – €1,589 за літр.

Паливна компанія Olerex теж знизила ціни та повідомила, що зараз вартість всіх видів моторного палива повернулася на довоєнний рівень. Нові ціни на заправках Olerex такі: бензин 95 – €1,699 за літр, бензин 98 – €1,749 за літр, дизельне паливо – €1,599 за літр.

«Естонський ринок добре забезпечений моторним пальним. Більшість палива імпортується до Естонії на підставі довгострокових контрактів, які діють без перебоїв. Жоден естонський продавець палива, що поважає себе, не постачає паливо з Росії», – заявив представник Olerex.